MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 14424458
nr 1442 4458
CARPET
Semiantik Bakhtiari, 160x211, wear, damages.
Semiantik Bakhtiari, 160x211 cm
Condition: slitage, skador
2400
SEK 3000
Monday January 17 2022
at 19:22:10
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr